Co warto obejrzeć?

Co warto obejrzeć
Klika dni temu pojawiła się w sieci bardzo ciekawa strona ze zwiastunami filmowymi. Jej założenie jest bardzo proste. Nie wiesz jaki film warto obejrzeć? Wejdź na stronę i CWO (skrót od Co Warto Obejrzeć – http://www.cowartoobejrzec.pl) Ci pomoże.

Jaki film Wszystko za sprawą tego małego i ładnego przycisku. Już wchodząc na stronę dostajemy losowo wybrany film. Ukazuje nam się jego trailer. Jeśli nam nie odpowiada, lub już go widzieliśmy, możemy użyć przycisku do wylosowania następnego filmu. Autorzy zastrzegają, że wybrali subiektywnie wszystkie dzieła, wszystkie obejrzeli i umieścili na stronie same dobre pozycje. I rzeczywiście tak jest.

Dodatkowo film są podzielone na kategorie – Widowiskowe, Wymagające, Romantyczne, Dzieje się, Komedie, Animowane, Przerażające, Polskie oraz Krótkie animacje. Naprawdę w każdym gatunku są same świetne i wybitne dzieła. Choćby losując widowiskowego, pierwszy mi się trafił klasyk – Terminator 2, później mniej znany, ale również wybitny – Watchmen. Co ciekawe, strona zapamiętuje aż przez miesiąc co obejrzeliśmy, więc losowane trailery się nie powtarzają. I to wszystko bez żadnego logowania czy rejestracji.

W zasobach CWO filmy są nowe i stare. Zdecydowana większość jest już wydana na VHS, DVD i Blu-Ray, oraz dostępna w VoD. Mamy więc multum możliwości ich zdobycia i obejrzenia. Myślę, że jest to strzał w dziesiątkę. Ja np. nie jestem w stanie gonić za nowościami i chodzić na wszystko do kina, i dzięki CWO znalazłem masę filmów, które mi umknęły.

Strona jest bardzo przejrzysta, stylowa i prosta w obsłudze. i to jest wielki plus, nie ma żadnych rozpraszaczy, po prostu siadamy i sprawdzamy jaki film obejrzeć.

Twórcy strony stworzyli bardzo krótki filmik promujący stronę, przyjemna animacja ich logotypu z oczkami 😉

Na koniec warto wspomnieć, że animacje w dziale Krótkie animacje są pełnymi i bezpłatnie dostępnymi krótko metrażami, sporo ciekawych pozycji tam można znaleźć.

Dla fanów strony jest również dostępny Twitter oraz Facebook, gdzie jesteśmy informowani o codziennie dodawanych filmach.Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s