TOP 3 komputerowo generowanych postaci kobiecych

Dzisiejsza grafika komputerowa pozwala stworzyć naprawdę wszystko. Graficy w połączeniu ze scenarzystami, art directorami i concept artistami tworzą wspaniałe postaci. Dzisiaj skupię się na tym co najbardziej lubi męska część naszych czytelników, czyli na kobietach. Dokładniej mówiąc to skupimy się na kobietach wirtualnych, czyli stworzonych przy pomocy komputerów. Niesamowici artyści dali im życie, piękny wygląd oraz nietuzinkowy charakter. Wszystkie są silne i twarde, ale i pełne emocji i seksapilu i kobiecości.

Miejsce 3 – Lara Croft
Żeński odpowiednik Indiany Jonesa, główna bohaterka serii gier o tytule „Tomb Raider”. Niesamowicie seksowna, uparta, żądna przygód. Przykuwała na długie godziny do ekranu monitora. Jej wizerunek zmieniał się na przestrzeni lat. Powstała też jej filmowa wersja, gdzie jest grana przez Angelinę Jolie. Nie zmienia to faktu, że jest to postać komputerowa, i ją tutaj oceniamy, zasłużone miejsce 3.

Tomb Raider - Lara Croft - CG girl

Tomb Raider - Lara Croft - CG girl

Tomb Raider - Lara Croft - CG girl

Miejsce 2 – Sarah Kerrigan
Jedna z postaci występujących w grze o nazwie StarCraft, oraz StarCraft 2. W futurystycznym świecie początkowo była agentką wyszkoloną w technikach psychotonicznych oraz zabójcą. Nawiązała kontakt z obcymi, po czym stała się ich częścią. Zmutowane ciało to jeden z najlepszych designów jakie było nam dane zobaczyć. Wspaniale zaprojektowana postać. Staje się matką obcych i kolejnym dowodem, że złe postaci zazwyczaj wyglądają lepiej 😉

Starcraft-Sarah-Kerrigan

Starcraft-Sarah-Kerrigan

Starcraft-Sarah-Kerrigan

Starcraft-Sarah-Kerrigan

Miejsce 1 – Tifa Lockhart
Postać, która najpierw pojawiła się w grze Final Fantasy VII, aby później pojawić się w jednej z najlepszych i najbardziej profesjonalnie zaprojektowanych animacji – Final Fantasy: Advent Children. Tifa jest śliczna, po prostu. Do tego opiekuńcza, mądra. I jak wszystkie poprzednie kobiety, potrafi walczyć, i to świetnie. Jej design jest zarazem prosty, ale i szykowny, zawsze na czarno.

Tifa Lockhart

Tifa Lockhart

Tifa Lockhart

Tifa Lockhart


One Comment on “TOP 3 komputerowo generowanych postaci kobiecych”

  1. fju fju pisze:

    i doszła jeszcze kobieta z WIEDŹMINA 2, pokazała się nawet na najnowszej okładce PLAYBOY’a i w rozkładówce – jako pierwsza wirtualna kobieta w tym pismie,


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s