The Black Soulstone cinematic


Wspaniała animacja ze studia Blizzard. Firma zajmująca się produkcją gier. I to gier nie byle jakich. Podczas gdy inne firmy wypuszczają od kilku do kilkudziesięciu tytułów na rok, Blizzard wypuszcza góra 1-2 produkty. Ich gry zawsze są oprawione przepiękną i stylową grafiką i animacją. Wszystko jest niesamowicie dopieszczone. Ich gry są też zawsze pełne pre-renderowanych animacji CG z najwyższej półki.

Widoczny powyżej The Black Soulstone to cinematic z Diablo 3. Ta gra jest w produkcji już jakieś 7 lat, i to 7 lat ciężkiej pracy, a nie przekładania terminów. Twórcy udostępnili również świetny kąsek, ponad godzinny materiał o powstawaniu tej epickiej animacji.

Możemy w nim między innym zobaczyć ogromną dbałość twórców o kolorystykę, testowe szkice oraz finałowa animacja mają identyczne nasycenie kolorów i światła. Twórcy opowiadają też o tym jak tworzyli na podstawie obserwacji prawdziwych obiektów – materiały i włosy. Można też zobaczyć zmieniające się concepty potworów. Zdecydowanie warto obejrzeć!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s